Dům co šetří energii

Plánujete jak zajistit střechu nad hlavou Vaší rodině? Jaký kvalitní, energeticky úsporný, komfortní domov jim nabídnete? Naše firma vám nabízí jistou, kvalitní a bezpečnou nabídku rodinných montovaných nízkoenergetických domů zvaných Dřevostavby v kvalitě dané naší zkušenosti a dlouholetým působením na trhu.
Nové technologie, čím dál více žádanější v dnešní době k uspoření energie v souladu s přírodou, dokážou ušetřit místo, čas i rodinný rozpočet. Rychlá realizace, nenáročná realizace, výborná tepelná izolace, nízká hmotnost stavby, dostupná cenová relace, to vše nabízí dřevostavby, které splňují „in“ bydlení dnešní doby požadující pohodlí, komfort, ale taktéž spojení s přírodou a kvalitu. Jak může splnit všechny tyto požadavky najednou? Je to možné? Ano je. Základní surovinou pro stavbu je dřevo, OSB deska, která má dvouvrstvou izolaci, čímž zaručí tepelné, akustické a nízkoenergetické vlastnosti domu. Je dodávána na stavbu a připravena v dílech přímo k montáži, čímž se urychlí proces stavby. Tento typ stavby dokáže také ušetřit místo, poněvadž stěny jsou tenčí než zděné a v celkovém měřítku užitné plochy můžeme vyšetřit místo na jeden pokoj. Síla stěny však nemá žádný vliv na tepelné či zvukové ztráty. Interiér je velmi rychle vyhřátý a stěny dávají pocit tepla, protože jak jsme již psali, základ tvoří dřevo. Realizace stavby rodinného domu se pohybuje okolo 3 měsíců.

Variabilní dům snů

Dřevostavby jsou variabilní a můžeme přistoupit individuálně k přáním jednotlivců a pozměnit interiér dle Vašich představ.